MÖBLER / Bord / Satsbord 15759301
nr 1575 9301
Satsbord
Teak, 1950/60-tal. Bredd: 40-49 cm, höjd: 44-50 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:38:14
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr